Новини — Страница №4 — Спілка споживчих товариств Кіровоградської області

Новини

Кіровоградські кооператори отримали відзнаки профспілок

Щорічно апофеозом профспілкового конкурсу «Майстри Кіровоградщини» стає її урочиста церемонія нагородження кращих працівників, яка незмінно відбувається напередодні травневих свят. Приємно відзначити, що серед нагороджених – представники споживчої кооперації області.

Форум молодих науковців Сая

Цікавий освітній інтенсив – науково-практична конференція «Я громадянин України», яка відкриває нові погляди на різноманітні сфери суспільної життєдіяльності, відбулася у Кіровоградському кооперативному коледжі економіки і права імені М.П. Сая. 

Підсумки тематичних перевірок на базі Бобринецького та Знам'янського райспоживтовариств розглянули на робочому засіданні Правління

З минулого року у споживчій кооперації Кіровоградської області активізувалася робота працівників апарату управління Спілки споживчих товариств у районних кооперативних організаціях.

До Масляної студентсво КККЕіП імені М.П. Сая організувало виставку-ярмарок із випічки млинців

Не вперше, а за доброю традицією Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права імені М.П. Сая у навчальному закладі організували виставку-ярмарок із випічки млинців. Студенти продемонстрували неймовірну синергію їжі та музики, саме у такому поєднанні проводжали в цьому році найлютішу пору року та зустрічали довгоочікувану весну.

Scroll To Top