У КККЕіП імені М.П.Сая укладено угоду про створення науково-навчального комплексу "Альянс" — Спілка споживчих товариств Кіровоградської області

У КККЕіП імені М.П.Сая укладено угоду про створення науково-навчального комплексу "Альянс"

4 квітня 2017 року між Вищим навчальним закладом Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая Спілки споживчих товариств Кіровоградської області та Вінницьким кооперативним інститутом укладено угоду про створення науково-навчального комплексу «Альянс».

У рамках співпраці між ВУЗами з 2017 року у Вищому навчальному закладі Кіровоградський кооперативний коледж економіки і права імені М.П. Сая запроваджується програма «Подвійних дипломів».

Вступники 2017 року на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста мають можливість продовжити навчання (ступенева освіта) та отримати диплом бакалавра за спеціальностями:

* Право

* Маркетинг

* Облік і оподаткування

* Фінанси, банківська справа та страхування

* Підприємництво, торгівля та біржова діяльність

Під час навчання студенти опановують польську мову в навчальному закладі, та один семестр навчання проходитиме у Вищій Школі Економіки, Права та Медичних Наук імені проф… Едуарда Ліпінського м. Кельце (Польща).

Протягом усього семестру за кордоном наші студенти отримують стипендію та дозвіл  на офіційну роботу в Польщі, згідно студентської візи.

Отриманий диплом європейського зразка дозволить випускникам працювати в Європі та інших країнах світу за фахом.

Запрошуємо школярів, випускників 9-х, 11-х класів, училищ та коледжів до нас на навчання!

Мрії збуваються вже сьогодні!

Scroll To Top