Новини — Страница №2 — Спілка споживчих товариств Кіровоградської області

Новини

Кіровоградське райспоживтовариство взяло участь у «Вересневих Самоцвітах»

Вже в сорок шостий раз на території музею-заповідника «Хутір Надія» відбулося прекрасне дійство – з музикою і піснями, виставками творів народних майстрів і фотографів, літературними майданчиками, видовищними спектаклями від театральних труп з Вінниці, Херсона, Маріуполя, Ніжина та Білої Церкви. Свою нішу на фестивалі зайняли кооператори споживчої кооперації Кіровоградського району.

Кооператори області влаштували фуд-корт на «АГРОЕКСПО-2016» (Фото)

З 29 вересня по 1 жовтня за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства у Кропивницькому відбулася щорічна Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій, в якій взяла участь споживча кооперація Кіровоградської області.

У селі Лозуватка Компаніївського району кооператори відкрили фірмову крамницю «Coop»

Кооператори Компаніївського району відкрили сучасний сільський міні-маркет під вивіскою «Coop» у селі Лозуватка. Як показала перша ревізія, місцеві жителі (а їх тут близько 700 осіб) в захваті від магазину.

На базі Компаніївського райспоживтовариства проведено семінар з працівниками торгівельних служб споживчої кооперації області

З метою покращення комерційної роботи та ефективності господарювання торговий відділ Спілки споживчих товариств Кіровоградської області зініціював та організував обласний семінар-нараду з оглядом підприємств торгівлі і ресторанного господарства Компаніївського райспоживтовариства. Участь у ньому взяли працівники торгівельних служб системи споживчої кооперації області.

Scroll To Top