Новини — Страница №3 — Спілка споживчих товариств Кіровоградської області

Новини

Споживча кооперація взяла участь в обласному ярмарку до Дня Незалежності України

У торгівельному житті обласного центру мають місце традиційні ярмаркові заходи, що відбуваються напередодні державних свят. Так і цього разу, на площі Богдана Хмельницького розгорнулося обласне торжище присвячене 25-й річниці Незалежності України.

У селі Золотарівка світловодські кооператори відкрили сучасний магазин

Останнім часом значно покращилась фінансово-господарська діяльність Світловодського райспоживтовариства. І, безумовно, неабияка в цьому заслуга його очільника Світлани Воробйової, яка попри економічні обставини разом із своєю командою продовжує перетворювати звичайні сільські крамниці на сучасні «Сoop-маркети».

 

У КККЕіП імені М.П. Сая відбувся випускний вечір для студентів

Урочистим затишком зустріла зала Кіровоградської обласної філармонії студентів Кіровоградського кооперативного коледжу економіки і права імені М.П. Сая. Викладачі, батьки, рідні, друзі прийшли привітати випускників 2016 року у хвилюючу та прекрасну мить.

З нагоди професійного свята у Споживспілці відбулися урочисті збори

Щороку в першу суботу липня кооператори відзначають своє професійне свято. Ще жодного разу не залишалися осторонь урочистостей і працівники Спілки споживчих товариств Кіровоградської області. Урочисті збори відбулися і в кожній районній кооперативній структурі.

Відомі результати конкурсу "Кращий Великодній куточок"

У Спілці споживчих товариств визначені переможці конкурсу серед роздрібних торговельних підприємств споживчої кооперації області на краще оформлення тематичного відділу до Воскресіння Христового.

 

Scroll To Top