Новини — Страница №5 — Спілка споживчих товариств Кіровоградської області

Новини

Кооператори області влаштували фуд-корт на «АГРОЕКСПО-2016» (Фото)

З 29 вересня по 1 жовтня за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства у Кропивницькому відбулася щорічна Міжнародна агропромислова виставка з польовою демонстрацією техніки та технологій, в якій взяла участь споживча кооперація Кіровоградської області.

У селі Лозуватка Компаніївського району кооператори відкрили фірмову крамницю «Coop»

Кооператори Компаніївського району відкрили сучасний сільський міні-маркет під вивіскою «Coop» у селі Лозуватка. Як показала перша ревізія, місцеві жителі (а їх тут близько 700 осіб) в захваті від магазину.

На базі Компаніївського райспоживтовариства проведено семінар з працівниками торгівельних служб споживчої кооперації області

З метою покращення комерційної роботи та ефективності господарювання торговий відділ Спілки споживчих товариств Кіровоградської області зініціював та організував обласний семінар-нараду з оглядом підприємств торгівлі і ресторанного господарства Компаніївського райспоживтовариства. Участь у ньому взяли працівники торгівельних служб системи споживчої кооперації області.

Споживча кооперація взяла участь в обласному ярмарку до Дня Незалежності України

У торгівельному житті обласного центру мають місце традиційні ярмаркові заходи, що відбуваються напередодні державних свят. Так і цього разу, на площі Богдана Хмельницького розгорнулося обласне торжище присвячене 25-й річниці Незалежності України.

У селі Золотарівка світловодські кооператори відкрили сучасний магазин

Останнім часом значно покращилась фінансово-господарська діяльність Світловодського райспоживтовариства. І, безумовно, неабияка в цьому заслуга його очільника Світлани Воробйової, яка попри економічні обставини разом із своєю командою продовжує перетворювати звичайні сільські крамниці на сучасні «Сoop-маркети».

 

Scroll To Top