На базі Компаніївського райспоживтовариства проведено семінар з працівниками торгівельних служб споживчої кооперації області — Спілка споживчих товариств Кіровоградської області

На базі Компаніївського райспоживтовариства проведено семінар з працівниками торгівельних служб споживчої кооперації області

З метою покращення комерційної роботи та ефективності господарювання торговий відділ Спілки споживчих товариств Кіровоградської області зініціював та організував обласний семінар-нараду з оглядом підприємств торгівлі і ресторанного господарства Компаніївського райспоживтовариства. Участь у ньому взяли працівники торгівельних служб системи споживчої кооперації області.

Відкрив захід та привітав учасників семінару Голова Правління Споживспілки Петро Петрушевський. Петро Григорович у своєму виступі наголосив, що зазвичай виїзні засідання відбуваються за участі керівників кооперативних організацій та підприємств. Сьогодні такий формат роботи вирішили запропонувати заступникам голів правлінь з питань торгівлі, товарознавцям системи. Враховуючи, що саме від них залежить раціональне товаропостачання, насиченість полиць, оновлення асортименту, успішний досвід коомпаніївських кооператорів послужить хорошим прикладом всім тим, хто хоче покращити результати діяльності.

– Для практичного блоку семінару Компаніївський район був обраний не випадково. На сьогодні це найбільш перспективна районна кооперативна структура, що відзначається чималими обсягами господарювання та, відповідно, прибутками. – відзначив Петро Григорович. – Для ілюстрації наведу кілька фактів: до конкурентоспроможного стану у районі приведено понад 80% кооперативних закладів; за абсолютною сумою загального товарообігу райспоживтовариства займає другу позицію по області; щомісячно забезпечує позитивну динаміку в порівняльних цінах.

На пленарному засіданні були представлені доповіді спеціалістів Споживспілки. Після офіційної частини на учасників семінару чекала не менш насичена програма. Зважаючи на те, що товарознавці сприяють реалізації кондитерської продукції «Лідер», було б доцільно запросити їх до торгівельно-виробничого комплексу підприємства «Універсальна міжрайонна оптово-торгівельна база». Тому першою зупинкою оглядової частини став кондитерський цех, де учасники семінару мали можливість на власні очі побачити, як виготовляються, фасуються солодкі вироби та взяти участь у їх дегустації.

Далі маршрут кооператорів проліг до Компаніївського району. Микола Жученко, голова правління Компаніївського райспоживтовариства, ознайомив учасників із роботою об’єктів торгівлі та ресторанного господарства у кількох населених пунктах.

Першими до програми увійшли магазини у селах Зелене та Мар’ївка, які були реконструйовані наприкінці 2013 року. Завітавши до них, забуваєш, що знаходишся за межами міста. Тут справді все на рівні: багатющий асортимент товарів, сучасна технологія торгівлі та висока якість обслуговування. Товарообіг кожної сільської крамниці сягає 100 тисяч гривень. Окрім двох крамниць, у Мар’янці знаходиться подорожнє кафе «Веселий Хутір», яке стало наступною зупинкою навчальної подорожі. І хоч сьогодні колоритне кафе не може похвалитися великою кількістю відвідувачів, кухарі закладу трудяться на повну. Пельмені, котлети, голубці, сальники та вареники реалізовуються у торгівельній мережі з позначкою «Власна продукція об’єднання громадського харчування Компаніївського райспоживтовариства».

Заступник Голови Правління Григорій Трикозенко під час семінару зауважив, що Компаніївське райспоживтовариство – одна з тих організацій, яка активно намагається задіяти кооперативні об’єкти до господарської діяльності саме у сільській місцевості та направляє значні кошти на розвиток матеріально-технічної бази. За останній час сучасний формат кооперативних магазинів запроваджений у селах Першотравенка, Лозуватка, Нечаївка. Тут встановлені електронні ваги, холодильне обладнання з логотипом «Coop», система відеонагляду. Довкола магазину висаджені клумби, облаштовані велопарковки, наявні дошки оголошення, зовнішнє освітлення.

Завершився захід знайомством зі специфікою роботи магазину «Маркет» у Компаніївці. Тут у дворі «Маркету» Микола Жученко продемонстрував як проходить підготовка до опалювального сезону.

– З метою економії всі наші заклади перевели на тверде паливо, тому про заготівлю дров думаємо влітку, – зауважив Микола Леонідович.

Цей семінар воістину став справжнім джерелом корисної інформації та приємних вражень. Кожен з учасників повертається додому з новими  враженнями і цікавими ідеями, які можуть впровадити і в себе.

Scroll To Top