Кіровоградське райспоживтовариство взяло участь у «Вересневих Самоцвітах» — Спілка споживчих товариств Кіровоградської області

Кіровоградське райспоживтовариство взяло участь у «Вересневих Самоцвітах»

Вже в сорок шостий раз на території музею-заповідника «Хутір Надія» відбулося прекрасне дійство – з музикою і піснями, виставками творів народних майстрів і фотографів, літературними майданчиками, видовищними спектаклями від театральних труп з Вінниці, Херсона, Маріуполя, Ніжина та Білої Церкви. Свою нішу на фестивалі зайняли кооператори споживчої кооперації Кіровоградського району.

Смачно і корисно втамувати голод та підкріпити свої сили гості «Вересневих Самоцвітів» мали можливість, відвідавши територію харчування від Кіровоградського райспоживтовариства, що працювала під керівництвом голови правління Лідії Кліщевської. Традиційні українські (і не тільки страви) на будь-який смак, корисна та щедра їжа, різноманітні гарячі напої та багато іншого запропонували на вибір відвідувачам гостинні кооперативні намети. Торгові місця кооператорів вирізнялися своїм національним оформленням, привітними продавцями, які були одягнені у вишиванки.

До Coop-меню увійшли ніжні, повітряні і рум’яні вироби з тіста, зокрема пиріжки з картоплею та капустою, ватрушки, котлети в тісті, порційні піци, що користувалися найбільшим попитом. Кухарі закладів ресторанного господарства «Вега» (м. Кропивницький) та «Корчма» (с. Аджамка Кіровоградського району) пригощали всіх охочих смачними українськими варениками та дерунами, не жаліючи меду та сметани. Були також і наймасовіші страви швидкого харчування: гамбургери та хот-доги.

– Вже чотири десятиліття поспіль батьківщина корифеїв першого українського професійного театру зустрічає на театральному святі гостей із усієї України і навіть з-за кордону, – розповідає голова правління Кіровоградського райспоживтовариства Лідія Кліщевська. – Із власного досвіду знаємо, що гостей завжди планується на кілька тисяч, тому до виїзної торгівлі готуємося за кілька днів. Хочу висловити свою вдячність колективу, який працював на фестивалі, а саме: Тетяні Симонець, Надії Волошиній, Галині Нагорській, Віра Лященко.

Смачний аромат страв від кооператорів Кіровоградського райспоживтовариства зміг пробудити апетит у гостей заходу, що в результаті дав гідний прибуток та теплі слова і вдячність на адресу колективу кооперативної організації.

Scroll To Top